EN çELIK KAPı SıRLARı

En çelik kapı Sırları

En çelik kapı Sırları

Blog Article

Kompak lamine villa dış giriş kapıları en üst seviye dayanıklılık ve sağlamlamlığa sahip villa dış kapılarıdır. Bodrum gibi değişken ortam şartlarına ehil bölgelerde özel olarak yeğleme edilmekte ve biz açısından bakıldığında da en hak hüküm olmaktadır.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe rabıtalı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Özellikle villa projelerinin yoğunlukta olduğu bölgelerde kullanılan villa giriş kapılarımızda ilk önceliğimiz; Güzel duyu ve çağcıl villa giriş kapısı modellerini kompozit, kompak lamine, kadar kaplamalar ile desteklemekteyiz. Villa yapım projelerinin yüce bölümünde mevki almış ve almaya devam edeceğimizin bilincinde olmanın boyun ve mutluluğunu paylaşmaktan kâm duyuyoruz.

Çelik kapı bizim meslekimiz villa kapısı apartman kapısı yapı giriş kapıları kameralı kartlı ve basar teşhis sistemli kapılar üretmekteyiz

Kasaların iç aksamı dış müdahalelere karşı tam sıyanet sağlamlanması amacı ile kilit ve Menteşe aksamı 4mm sac ile tabütüvanlendirilmektedir.

Kapıların modelleri birbirlerine misal olur ancak intihap yaparken önemli olan kapının üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve güvenlik bakımından defosuz olması gerekir.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe rabıtalı olarak kartlı geçiş sistemleri yahut Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak tüm çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

Ahşap şümul villa kapıları ise üzerinde kullandığımız özel bedduaşap yardımıyla evetğmura ve suya tam dayanıklı olmakla beraberinde, güneş ışınlarına karşı aynı üst kur korumaya malik değildir. Çok henüz demonstrasyonşli modellerin elde edilebildiği ahşap şümul villa giriş kapısı modelleri hulliyatldıktan sonra yılda 1 kat hami vernik ile cilalanarak ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu noktada yeğleme büsbütün müşteriye aittir.

Pivot Çelik kapıları vürutmiş uygulayım bilimi ile geliştirilmiş son ayar kredili sistem ve şık bir tasavvur ile üretilmektedir.  Pivot Çelik kapıları gayrı kapılara nazaran elan kilolu evetğu dâhilin yandan Menteşe sistemi bulunmamaktadır. 

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak bütün çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

apartman kapısı apartman kapısı modelleri çatı giriş kapısı Bina Giriş Kapısı imalatı çatı giriş çelik kapı bina kapısı çatı kapısı fiyatları bina kapısı modelleri camlı dış kapı modelleri dış mekan çelik kapı fiyatları dış mekan çelik kapı fiyatları camlı dış kapı modelleri dış mekan çelik kapı fiyatları camlı dış kapı modellerri Ferforje Bina Kapısı istanbul çelik kapı Modern Çelik Kapı satışı istanbul montaj Solukyer çelik kapı üretimi siyah çelik kapı villa çelik kapı firmaları bostan kapı modelleri villa bostan kapısı villa dış kapı giriş modelleri villa iç kapı modelleri villa kapı modelleri villa kapısı villa kapısı ataşehir villa kapısı paha villa kapısı fiyatları villa kapısı paha villa dış kapı giriş modelleri villa kapısı imalatı villa kapısı modelleri villa kapısı İstanbul villa çelik kapı villa çelik kapı fiyatları İstanbul villa çelik kapı modelleri âşık yönetmeliğine birebir düşkün kapıları çelik kapı çelik kapı firmaları çelik kapı fiyatları çelik kapı istanbul çelik kapı markaları çelik kapı modelleri çelik kapı üretimi çelik kapı üreticileri İmalat İstanbul

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe rabıtlı olarak kartlı geçiş sistemleri yahut Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe bandajlı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Report this page